Servis Çağır

Teknik ServisiKlima Servis Detayları

İstanbul Klima Yetkili Servisi

KLİMA SERVİS

ORJİNAL YEDEK PARÇALAR

Klima servisi olarak tavsiyemiz orjinal klima yedek parçaları olacaktır. Servisimiz tarafından değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal klima yedek parçalarıdır. Orjinal yedek parçalarda uyum sorunu olmamakla birlikte daha uzun ömürlü motor kullanımı söz konusudur.

1 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ

Servisimiz tarafından değiştirilen klima yedek parçalarına bir (1) yıl işcilikle beraber garanti vermekteyiz. Böylelikle müşterilerimizi mağdur etmeden daha uzun ömürlü bir beyaz eşya ile güler yüzlü servis hizmetini yerine getirmiş bulunmaktayız.

PROFESYONEL SERVİS

Alanında en az 20 yıllık deneyimi bulunan profestonel servis ekibimizle klima cihazınızdaki tüm sorunlarda yanınızdayız. İster beyaz eşya bakımı isterse de arızalarında en doğru servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Ekonomik servis anlayışını benimseyen servisimiz, müşterilerine ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Nakit ödemelerinizin dışında kredi kartınızla kapıda ödeme yapabilirsiniz. Bizim için öncelikli hedef müşterilerimizin memnuniyetidir.